Özgürlük Bahçesi x))
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özgürlük Bahçesi x))

Özgürlük..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nerden çıktı şimdi?

3 posters
YazarMesaj
sweet sacrifice
Moderator
Moderator
sweet sacrifice

Nerden çıktı şimdi? Empty
MesajKonu: Nerden çıktı şimdi?   Nerden çıktı şimdi? Icon_minitimeSalı Mart 11, 2008 3:15 pm

Bill herzaman ki gibi hayranlarından gelen mektupları karıştırıyordu
Tom ise öğle yemeğini yeni bitirmiş olarak onun yanında geldi ve sıkıcı bi tavırla gülümseyerek
-''Yine'' mi dedi
Bill ise ''napiim oğlum merak ediyorum'' diye bi cevap verdi bunun üzerine Tom Bill in yanına oturup birlikte mektuplara bakmaya başladılar.Tom tam sıkılmıştı ki hediye paketiyle kaplanmış kocaman bir kutu gözüne çarptı.Hemen alıp Bill e göstererek bu ne diye sordu.Bill de:
-ne biliiim oğlum baksana üzerinde Tom a yazıyo
Tom- aa evet haklısın dedi ve paketi açmaya başladııı
Paketi açınca içindeki kaset dikkatini çekti hemen DVD ye takıp izlemeye başladı.
Kasetin başında almanca Tom a özel şu sözler yazıyordu:
Tom geçen sene tam bugündü
Herşeye rağmen başlayan aşkımıız
Bugün bitmişti...

Bu sözler Tom a hiç de yabancı gelmemişti.Kendi kendine nasıl olabilir ki diye düşünürken kaseti izlemeye başladı.Birden Son derece güzel bir kızla yanında çok da yakışıklı bir çocuk duruyordu.Bu kızz Tom la geçen sene son derece fırtınalı bir aşk yaşayıp aynı derece de hüsranla biten Sofya ydı.Yanındaki de hallerinden belli ki sevgilisiydi.Kız yine Tom la yaşadıkları için tom a teşekkür ederek konuşmaya devam ederken Tom çoktan gemişe dalmıştı bile.Tam bu sırada onu Bill uyandırdı:
-Nooolluyo Tom bu senin Sofya değil mi
Tom-Evet o
Bill-Hımm büyüyüp güzelleşmiş zaten güzeldi ama da yanında kim acaba?
Tom-Ne biiliim ya belli olmuyo mu sevgilisi heralde.Bu sevgilisi lafı Tom a hakikaten hiç beklemediği kadar çok dokunmuştu.Tam bu sırada yanındaki çocuk Sofya nın elini tutmuştu.Bu görüntü üzerine Tom kendini bayaa kötü hissetmeye başlamış ve kasedi yarıda bırakıp balkona çıkmıştı...
Bill ise Tom un yanına gidipne olduğunu neler hissettiğini falan sordu.
Tom-Nasıl olur abicim ya aradan kaç zaman geçmiş,şimdi niye hatırlamışki beni dedi.
Bill-Bilmiyorum ama birden böyle ortaya çıkması gerçekten de şaşırtıcı dedi.
Tom- neyse ben bi duşa gircem
Bill-tamam ama çabuk çık çünkü yemeğe gideriz dedi
Tom-tamam

Tom 'un aklı hala o çocuğunun Sofya nın elini tuttuğu sahnedeydi.Yarım saat sonra duştan çıkıp Bill ile beraber yemeğe gittiler.Gittikleri yerde Tom Sofya nın biaralar en yakın arkadaşı aynı zamanda Bill in eski sevgilisi olan Eva ile karşılaştı.Hemen yanına gidip görüştükten sonra:
Tom-Sana bişey sorcam
Eva-tamam sor
Tom-Sofya nın bana gönderdiği kasetten haberin var mı?
eva-Neee?Sofya sana kaset?
Tom-evet
Eva-gerçekten mi
Tom-evet dedim ya
Eva-Ne biliiim bana çok tuhaf geldi yani.Ondan son aldığım haberler sonrasında...
Tom(Eva nın kolunu tutarak sorar)-Ne haberii
Eva-en son 1 hafta önce konuştum ama bana böyle birşeyden bahsetmedi.Hatta aksine kendini senin yüzünden yaşadığı şeyler sonrasında toparladığını senle bi daha asla karşılaşmak istemediğini ve hatta bugün için yeni erkek arkadaşıyla birlikte Fransa ya tatile gideceğini falan da söyledii

Tom bu habere gerçekten çok şaşırmıştı Sofya nın onla yaşadığı şeylerden sonra yeni sevgilisiyle birlikte fransa ya gitmesi canını yakmıştı anlaşılan.Eva nın yanından ayrılan Tom hemen Bill in yanına geldi Eva nın kendisine söylediği şeylerden pek bahsetmeden yemeğini doğrudüzgün yemeden doğru eve gitti.Bütün gün odasına kapanıp Eva nın söylediklerini düşündü.Kendisi için intihara teşebbüs bile eden birinin şimdi böyle olması canını çok sıkmıştı...Tom'un bu halini gören bill onunla konuşmak için odasının kapısını çaldı
Bill-Toom girebilir miyim??
Tom-(üzgün bir sesle)iyi girr
Bill-N'oooldu napıyosun sen bu saatte evde??
Tom-Bişey yokk Bill
Bill-söyle diyorum sana
Tom-Ufff tamam canım Sofya ya sıkıldı anladın mı?Eva ile konuşmuş bugün ''yeni'' sevgilisiyle Fransa ya gidiyormuş bu ne demek ya???
Bill-Neee Sofya mı???Ben hala Sofya nın senden sonra sevgilisi olabileceğini falan düşünmüyorum yani.Emin misin?
Tom-Eva ile konuştum bugün öyleymiş
Bill-Hadi ya peki,o yani Eva sevgilisi var mıymış???
Tomm-Ne biliiim abicim ya banane.Bill deli etme ben burda kafayı yiyorumm
Bill-Bi dakika anlıyorum ama geçen seneden beri ilk haftaları falan saymazsak sen hiçç ondan bahsetmiyordun şimdi seni anlayamıyorum Sofya sana bu kasedi göndermeseydi senin şuanda onu böyle düşüneceğini falan zannetmiyorumm...Ayrıca niye düşünüyosun ki sen o kızı kaybettin ve bir daha da bulacağını zannetmiyorumm...

Arkadaşlar bu Tokio Hotel grubuna hitaben yazılmış bir hikaye.Bill,Tom ne diye düşünmeyin yani...Umarım beğenirsiniz, yeni bölüm en kısa zamanda gelecek Tatlı
aLyssa*
Moderator
Moderator
aLyssa*

MesajKonu: Geri: Nerden çıktı şimdi?   Nerden çıktı şimdi? Icon_minitimeSalı Mart 11, 2008 7:53 pm

Ben bunu biliyorum ama yinede cevap yazıyım :D
Güzel yavrum xD Devam xD
http://www.lafeetrfan.gooforum.com
sweet sacrifice
Moderator
Moderator
sweet sacrifice

MesajKonu: Geri: Nerden çıktı şimdi?   Nerden çıktı şimdi? Icon_minitimeSalı Mart 11, 2008 10:09 pm

aLyssa* demiş ki:
Ben bunu biliyorum ama yinede cevap yazıyım :D
Güzel yavrum xD Devam xD

Beğenmene sevindim canım,evet bu hikayeye başlamıştım ama bitirememiştim burda güzel bir şekilde sonlandırıcam inş. Utangaç .Diğer arkadaşlarda beğenir umarım Tatlı
darkangel_mge
Süper Moderator
Süper Moderator
darkangel_mge

MesajKonu: Geri: Nerden çıktı şimdi?   Nerden çıktı şimdi? Icon_minitimeSalı Mart 11, 2008 10:44 pm

canım gerçkten güzelmiş bende yazmaya başlıcam zaten :d
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Nerden çıktı şimdi?   Nerden çıktı şimdi? Icon_minitimePtsi Mart 17, 2008 7:09 pm

çok güzel olmuş :)
darkangel_mge
Süper Moderator
Süper Moderator
darkangel_mge

MesajKonu: Geri: Nerden çıktı şimdi?   Nerden çıktı şimdi? Icon_minitimePerş. Nis. 03, 2008 9:15 pm

hikayenle ilgilenirmisin canım
sweet sacrifice
Moderator
Moderator
sweet sacrifice

MesajKonu: Geri: Nerden çıktı şimdi?   Nerden çıktı şimdi? Icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 3:09 pm

İlgilenicem merak etme,ya bilgisayarım bozuktu yeni yapıldı,ondan dolayı boşladım da biraz...
darkangel_mge
Süper Moderator
Süper Moderator
darkangel_mge

MesajKonu: Geri: Nerden çıktı şimdi?   Nerden çıktı şimdi? Icon_minitimeÇarş. Nis. 09, 2008 5:14 pm

pardon canım bilmiyordum hemen kızma Mutlu Üzgün

Nerden çıktı şimdi?
1 sayfadaki 1 sayfası